Výsledky muži A: Gólová smršť na Klimešce, J. Kareš má na kontě další hattrick!

V neděli měli kutnohorští fanoušci možnost vidět na vlastní oči, jak vypadá hra, když domácímu týmu stačí jen každé 3,5 minuty na navýšení vedení. Ano, to se doopravdy stalo. Mužský výběr rozdrtil na domácí palubovce TJ Hodonice 17:4 a bere 3 body. Kanadské body si připisoval téměř celý tým, nejvíce jich však nasbíral Jan Kareš (5+2), Michal Kareš (1+3) a obránce Václav Rejna (2+2).

Výsledek je sice jednoznačný, ale začátek utkání tak vůbec nevypadal. Týmy se nejdříve „oťukávaly“ a celých 14 minut trvalo, než padla první branka. Naneštěstí ale míček padl do kutnohorské sítě a schylovalo se na vyrovnaný zápas. Tomu však útočníci rychle zabránili a na zmiňovaný gól ve 14. minutě dokázali zareagovat a do první sirény otočili skóre na poměr 3:1. Ve druhé části si Hodonice takříkajíc ani neškrtli. Poslední třetina byla obdobná jako ta prostřední s tím rozdílem, že díky několika chybám v obraně Kutné Hory se soupeři podařilo zmenšit už tak velký brankový rozdíl. Konečný výsledek 17:4 potěšil nejen hráče, ale i všech 112 diváků v hale. Jen tak dál!

Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): „Děkujeme pořadatelům a divákům za podporu a pořádání. Jsem rád, že jsme dnešní zápas zvládli a celou zápas tvořili hru. Pokračujeme dále. AR9“

Komentář hostů Šťasta Libor (Trenér): „Díky všem, co jeli a bojovali, nicméně takhle se divize nedá hrát na deset lidí. Pokud nezačneme jezdit v pořádné sestavě budeme dostávat takovou nálož gólů. Ostatní vzkazuji ať se dají do kupy a začnou jezdit jinak to můžeme zabalit. Je nás na soupisce 20. Jinak to nemá cenu ani komentovat tento zápas. Díky soupeři za utkání.“

FBC VHST Kutná Hora - TJ Hodonice 17:4
branky: 15. Václav Rejna, 16. Petr Vávra, 18. Antonín Tvrdík, 23. Michal Trník, 23. Jan Kareš, 26. Jan Kareš, 28. Jan Kareš, 30. Michal Kareš, 31. Michal Trník, 33. Antonín Tvrdík, 34. Jan Kareš, 40. Jan Kareš, 49. Marek Trník, 51. Václav Rejna, 55. Martin Zelený, 56. Šimon Trpišovský, 60. Ondřej Spurný - 14. Jakub Starý, 43. Jakub Starý, 49. Jakub Starý, 54. Jakub Starý; rozhodčí: Matouš Čistecký - Albert Roučka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Jan Zlatohlávek 13 - Radek Pechura 21; po třetinách: 3:1, 9:0, 5:3