Muži deklasovali Jihlavu 9:3

Neuvěřitelnou podívanou měli fanoušci při nedělním zápase mužů, když se z úvodního skóre 0:1 stalo 3:3 a poté 9:3. Po nepovedeném vstupu do zápasu se muži oklepali, v šatně si řekli, co musí změnit a pak už to jelo jako po másle. Tři body zůstávají doma a jedeme dál!

Pěkně napínavou podívanou připravilo mužské áčko divákům při nedělním duelu s Jihlavou. Po ne příliš vydařeném startu zápasu bylo umožněno při početní nevýhodě hostujícímu celku dostat se do vedení. To byl však jediný úsek, kdy hosté vedli. Po inkasované brance přišla rychlá odpověď domácích. Tím začala přetahovaná jak o míček, tak i o skóre z obou stran. Nejkritičtější byla však situace v 8. minutě 3. třetiny, když se trefil jihlavský útočník a vyrovnal na 3:3. Tuto situaci ale celek Jana Třískaly zvládl a již za pár minut začal výrazně odskakovat. V třetí třetině kromě dvou zaváhání v podobě menšího trestu se nic závažného nestalo. Domácí kádr dokázal už tak vysoké vedení navýšit a pojistit si velmi pěknou výhru 9:3. Bodově se nejvíce prosadili tři hráči. Byli jimi bratři Jan (2+2) a Michal (2+1) Karešovi a pětibodový Petr Vávra (3+2), kterému se ve 48. minutě podařilo dovršit hattrick a zaslouženě se stal i hvězdou zápasu. Gratulujeme!

Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): „Děkujeme divákům a pořadatelům za hezké utkání. Máme tři body a pracujeme dále. AR9“

Komentář hostů Beránek Jan (Trenér): „Do zápasu jsme zapojili všechny hráče, které máme k dispozici. A bohužel ne všichni dokážou udržet tempo Divize. Pak jsme hru stáhli na dvě formace a bohužel na hru na dvě lajny nemáme fyzičku. Jelikož v letní přípravě jsme se flákali. Dnes nám nešla rozehrávka. Mraky individuálních chyb. Komunikace na hřišti je mizerná a najednou koukáme, že se dva naši obránci potkají v rohu hřiště. Každopádně pro nás letos budou důležité domácí zápasy. Kde musíme zabrat, pokud chceme urvat nějaké body. Gratuluji soupeři k vítězství.“

FBC VHST Kutná Hora – Andone SK Jihlava 9:3
branky: 5. Petr Vávra, 8. Jan Kareš, 13. Michal Kareš, 31. Petr Vávra, 36. Antonín Tvrdík, 37. Michal Kareš, 42. Jan Kareš, 48. Petr Vávra, 57. Michal Trník - 4. Marek Formáček, 11. Šimon Kudrna, 28. Ondřej Chovanec; rozhodčí: Radek Olšina - Anh Vu Pham; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 12 - Lukáš Zemánek 17; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:0