Aktuality

Na úvod

Kutná Hora bude hostit play off florbalu vozíčkářů!

Sportovní hala Klimeška se stane ve dnech 9. - 11. května dějištěm historicky prvního PLAY OFF florbalu vozíčkářů, jednoho z nejrozšířenějších kolektivních sportů pro handicapované v České republice.

Obrazem

Více

Play off florbalu vozíčkářů je vždy několikadenní akcí, během které se postupně odehrají čtvrtfinálové, semifinálové zápasy a zápasy o umístění. V letošní sezóně bojuje celkem 7 týmů o titul mistra florbalu vozíčkářů. Ke konci základní části mají největší šanci probojovat se do play off obhájci loňského titulu FBC Štíři České Budějovice, vícemistr ligy SKV Praha ComAp Team, třetí z loňského play off Tatran Střešovice, nevyzpytatelní FBC ABAK Ostrava a o poslední dvě místa momentálně svádějí v posledních kolech bitvu Bulldogs Brno, BM&J New Era a SKH Meteor Plzeň. Kromě zápasů o titul se v letošním roce poprvé odehraje i „malé play off“, ve kterém se poslední 3 týmy poperou o konečné 5. - 7. místo.

„Hala Klimeška v současné době splňuje všechny požadavky pro pořádání této významné události a rádi bychom na tuto akci přilákali co nejvíce diváků z Kutnohorska“, říká Zbyněk Sýkora, předseda České federace florbalu vozíčkářů.

Kromě atraktivních zápasů, ve kterých nebude nouze o vypjaté a emotivní momenty, se diváci budou moci setkat s českými reprezentanty florbalu vozíčkářů, a v rámci doprovodného programu si i tento sport vyzkoušet. Celá akce je zdarma. Podrobné informace o celé akci naleznete na stránkách www.florbalvozickaru.cz.

www.svoboda.info

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni