Aktuality

Na úvod

Dorostenky přehrály obě pražská "S"

Dorostenky dokázaly navázat na parádní výkon z minulého kole a v Praze porazily obě pražská "S". 

Obrazem

Více

FBC Slavia Praha x FBC Kutná Hora 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Branky K. Hory: 6. Procházková, 7. Trpišovská (Blahníková), 15. Němcová (Dvořáková), 21. Helclová (Mazánková).

Do prvního zápasu jsme naskočily s velkým nasazením a snažily jsme se o celoplošné napadání soupeře dle pokynů trenéra, což nás stálo spoustu sil. Po vlažném začátku jsme se jako první ujaly vedení, ale soupeř záhy šťastně vyrovnal, kdy se míček odrazil od naší gólmanky do brány. To nás, ale nijak nepoznamenalo a do konce třetiny jsme si vzaly vedení zpět. Vstup do druhé třetiny byl dobrý díky zlepšenému pohybu, což soupeři dělalo velké problémy, místy jsme měly drtivý tlak, ale dokázaly jsme z toho vytěžit jenom jednu branku. Třetí třetina byla v podstatě podobná se stejným výsledkem vstřelených branek. Konečný účet 4:1 pro náš tým. Ze zápasu jsme měly dobrý pocit, byla to poctivá práce celého týmu.

FBC Kutná Hora x ACEMA Sparta Praha 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
Branky K. Hory: 3. Blahníková (Trpišovská), 8. Trpišovská (Beranová), 15. Trpišovská (Voldřichová), 16. Procházková (Forštová), 16. Blahníková (Beranová), 19. Forštová (Šubrtová), 25. Trpišovská (Blahníková), 30. Jelínková (Šubrtová).

I do druhého zápasu jsme vstoupily s velkým nasazením a motivací vyhrát. Spartu jsme od začátku zápasu přehrávaly, a od toho se vyvíjel výsledek zápasu. Spartu jsme nepustily v podstatě k ničemu. Skoro každou chybu soupeře jsme dokázaly potrestat. Spartu jsme nakonec porazily 8:0. 

Sestava K. Hory: Kutilová - Voldřichová, Kršňáková, Blahníková, Jelínková, Němcová, Procházková, Forštová, Dvořáková, Mazánková, Trpišovská, Helclová, Beranová, Šubrtová.

Autorky článku: Nikol Šubrtová a Nela Procházková.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni