Aktuality

Na úvod

Starší žáci byli na domácí palubovce stoprocentní!

Na posledním turnaji se až v nájezdech rozhodlo o tom, že starší žáci Kutné Hory nepostoupí do 5. koše. Nicméně z důvodu pořádání se v Kutné Hoře hrál právě 5. výkonnostní koš a kutnohorský tým ukázal, že má na to hrát výše a pro jistotu celý turnaj vyhrál.

Obrazem

Více

FBC Kutná Hora – Opencamps Tatran Střešovice 5:2

Kutná Hora měla výborný vstup do zápasu, první branku vstřelila už po pěti odehraných vteřinách. Do poločasu pak Kutnohorští přidali ještě tři branky a do druhé půli vstupovali se čtyřbrankovým náskokem. Ve druhá části ale polevili v koncentraci, přesto si však připsali úspěšný vstup do turnaje. 

FBC Kutná Hora – DDM Horní Počernice ORKA 4:2

V první polovině viděli přítomní diváci po jedné brance na obou stranách. Ke druhému vítězství ve skupině zavelala Kutná Hora na začátku druhého dějství. Nakonec přidali Kutnohorští ještě dvě branky a po zásluze postoupili do finále.

Finále: FBC Kutná Hora – Viking TJ Kobylisy 6:5 pn

Finále se herně Kutné Hoře nepovedlo, přesto jej dovedla do vítězného konce. Vítězství se ale nerodilo lehce, v první části vytěžily Kobylisy z minima maximum a na začátku druhého poločasu šly dokonce do tříbrankového trháku. Poté ale začala stíhací jízda domácího výběru, který třemi gól v rychlém sledu poslal utkání do nájezdů. V nich rozhodla až třetí série, rozhodující trefu obstaral Jakub Martínek.

Hodnocení trenéra Kutné Hory – David HolubNemůžu turnaj hodnotit jinak než pozitivně, samozřejmě chyby se najdou pokaždé, ale já mám celkově ze hry moc dobrý pocit. Navíc jsme na rozdíl od minulého turnaje zvládli nájezdy, i když to byly nervy. Chtěl bych pochválit všechny, ale musím zdůraznit výkon našich golmanů. Oba předvedli dobré výkony a Vojta Franc navíc zazářil při nájezdech. Kuba Franc ukázal jak moc kvalitní obránce je a kdyby mě někdo nutil vybrat nejlepšího hráče turnaje, tak vyberu bez váhání právě jeho. A ještě bych chtěl zmínit výkon Šimona Trpišovského, ještě jako mladší žák zvládl turnaj na jedničku, ve finále navíc přidal dvě branky a výrazně přispěl k výhře.

Sestava K. Hory: Hradil, Franc V., Kodaj, Holub, Franc J., Malina, Liberský, Němec, Martin, Martínek, Trpišovský, Matucha a Vašíček.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni