Aktuality

Na úvod

Dorostenci obrali o body favorita soutěže

Dorostencům zbývá do konce sezóny odehrát čtyři zápasy. Dva z nich odehráli v neděli 3. března na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška. 

Více

FBC Kutná Hora x DDM Horní Počernice ORKA 3:7 (2:2, 1:2, 0:3)
Branky K. Hory: Kodaj (Matucha), Vavřina, Malina (Němec M.).

Utkání nenabídlo strhující podívanou, postrádalo kombinaci, i když se místy hra přelévala ze strany na stranu. Kutnohorští se museli při velké absenci hráčů základní sestavy spolehnout na mladší spoluhráče, přesto si starší žáci vedli nebojácně. Orka trestala každou chybu v domácí obraně, nebýt brankáře France, který chytal znamenitě, byl by rozdíl ve výsledku výraznější. Přísná měřítka hry ještě snesl výkon útočníka Vavřiny.

FBC Kutná Hora x FBC Draci Říčany bílí 9:3 (1:1, 6:2, 2:0)
Branky K. Hory: 2 Vavřina (Martin), 2 Martin (Klouček, Vavřina), 2 Kodaj, Klouček (Vavřina), Matucha (Kodaj), Němec M.

Papírové předpoklady mluvily před zápasem jasně. Proti Kutné Hoře nastoupil celek bojující o postup do vyšší soutěže. Kutnohorští předvedli oproti minulému zápasu rozdílný výkon, houževnatý a týmovější. Říčany vynikaly po technické stránce a předváděly oku lahodící kombinační hru. Kutnohorští hráli přímočarý florbal a na brankáře soupeře létal jeden nebezpečný projektil za druhým. Svižnějšímu tempu zápasu přispěli i diváci, kterých do sportovní haly Klimeška dorazilo přes 70. V obraně domácího výběru to místy doutnalo, ale vše vždy hasil připravený a vynikající brankář Franc, který si od fanoušků vysloužil i potlesk na otevřené scéně. O vítězství domácích rozhodla druhá třetina, kdy po několika krásných akcí vstřelili šest branek! Suma sumárum, výborný brankář, skvělá produktivita a tříbodové vítězství Kutné Hory. 

Sestava K. Hory: Franc V. - Klouček, Němec M., Kodaj, Bartůněk, Martin, Holub, Matucha, Malina, Smitka L., Franc J., Vavřina.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni