Aktuality

Na úvod

Orlíčči bojovali na domácí palubovce o bronz!

V sobotu absolvoval tým našich nejmenších hráčů a hráček druhý domácí turnaj sezóny. Přípravka předváděla pohlednou hru a skončila na čtvrtém místě.

Více

FBC Kutná Hora - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:3
V prvním zápase kutnohorský tým narazil na soupeře z Chodova. V první polovině zápasu byl soupeř našeho týmu o malý kousek lepší, avšak Orlíčči dokázali výsledek strhnout na svoji stranu. Bohužel minutu před koncem Chodov vyrovnal na konečných 3:3.

FBC Kutná Hora - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:5
Ve druhém utkání se Orlíčči postavili proti Bohemians se kterými na posledním turnaji poměrně jednoznačně prohráli. Nicméně tentokrát to byli právě hráči Bohemians, kteří tahali za kratší konec a Kutnohorští tak slavili výhru 7:5.

FBC Kutná Hora - FBC Draci Čerčany 4:8
V zápase o třetí místo se utkaly dva týmy, které na sebe v loňském ročníku naráželi pravidelně a vždy se přetahovali o výhru do posledních sekund. Tentokrát však Orlíčci domácí zápas nezvládli a obsadili konečné čtvrté místo.

Hodnocení trenéra - David Holub: Z mého pohledu se jednalo o velice povedený turnaj. Výsledky a umístění úplně nekoresponduje s tím jak jsme se prezentovali. Předvedli jsme týmový výkon a kluci a Natálka v některých úsecích hry krásně kombinovali a naprosto dominovali. Bohužel nás od ještě lepšího dojmu z naší hry zastavily neproměněné šance, kterých bylo tentokrát nespočetně. Nicméně pro celý tým to jsou další zkušenosti a pro některé hráče úplně první zkušenosti. Závěrem chci všechny do jednoho pochválit za to jak se rvali a bojovali a snad si to užili stejně jako já.

Sestava: Trendl Tobiáš, Kudláček Daniel, Natálie Lokajová, Liberský Karel, Trpišovský Martin, Tvrdík Michal, Lorenc Marek, Marek Václav, Křížek Tomáš a Hrubý Jan.

Napsal David Holub.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni