Aktuality

Na úvod

Junioři se na domácím hřišti vybičovali ke skvělým výkonům

Junioři hráli o víkendu před svými fanoušky. Ve sportovní hale Klimeška podali skvělý výkon. Obě utkání Kutné Hory měla parádní kulisu, do haly si našlo cestu nejprve 84 diváků, poté 83. 

Více

FBC Kutná Hora x Vlci Tatran Kostelec nad Černými lesy 6:5 (3:0, 2:2, 1:3)
Branky K. Hory: 2. Měšťánek (Cieslar), 6. Danda (Martínek), 10. Martínek (Rejna), 19. Smitka M. (Martínek), 21. Lhota, 27. Němec.

Do utkání Kutná Hora doslova vlétla, aktivně napadala a dozadu hrála zodpovědně. Odměnou byl po první třetině tříbrankový náskok. Od druhé třetiny se Kostelec postupně dostával do zápasu, ale v koncovce si dost často vylámal zuby na vynikajícím Zemanovi. Vlci ve druhé části skórovali z obou nabídnutých přesilových příležitostí, Kutnohorští ale také jednu dokázali využít. A mohlo být mezi domácími fanoušky veseleji, ale nejproduktivnější hráč týmu Martínek neproměnil trestné střílení. Tříbrankové vedení po dvou třetinách navýšil v úvodu té třetí kapitán Němec. Ovšem poté se Tatran nadechl k mohutnému finiši a po pár chybách v domácí rozehrávce byl zpět ve hře. Na rozdíl jediné branky snížil necelou minutu před koncem. Dramatický závěr nakonec Kutnohorští zvládli a soupeři nepomohla ani hra bez brankáře.

FBC Draci Říčany x FBC Kutná Hora 6:5 (2:0, 3:3, 1:2)
Branky K. Hory: 14. Martínek, 19. Martínek (Smitka L.), 23. Procházka (Smitka M.), 31. Martínek (Němec), 31. Martínek (Smitka M.).

První třetina se Kutné Hoře příliš nepovedla, nebyla skoro na balonku a Říčany díky své aktivitě slavily dva góly. Ve druhé třetině bohaté na branky to bylo z kutnohorské strany lepší představení. Kutná Hora se hnala za podpory zaplněného hlediště dopředu a s Říčany se pustila do přestřelky. Ke svému galapředstavení zavelel Martínek, který v této části dvakrát skóroval. Třetí třetina nabídla spoustu emocí. Nejprve měly dvojnásobnou početní výhodu k dispozici Říčany, které vsítily jednu branku, poté si stejnou disciplínu vyzkoušeli i Kutnohorští, ti byli ale úspěšnější. Po trefě v situaci 5 na 3 přišel i gól v klasické přesilovce. Rázem to bylo o jednu branku a diváci ve sportovní hale Klimeška mohli opět vidět dramatický závěr vyrovnaného utkání. Kutná Hora se neustále drala za bouřlivé podpory do zakončení, ale na body to v tomto zápase bohužel nestačilo.

Sestava K. Hory: Zeman - Lhota, Procházka, Danda, Smitka L., Smitka M., Vnuk, Němec, Cieslar, Rejna, Schroller, Martínek, Měšťánek.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni