Aktuality

Na úvod

Obě družstva elévů odehrála další turnaj

Obě družstva elévů odehrála další soutěžní turnaj.

Více

ELÉVOVÉ ORLOVÉ 

Další v pořadí již sedmý turnaj odehráli Orlové – elévové v hale TJ Vinohrady. V oslabené sestavě podali nadprůměrný výkon ozdobený třemi jednoznačnými výhrami. Díky kolektivnímu pojetí hry, aktivnímu presinku a poctivé obraně své soupeře doslova deklasovali a s úctyhodným skóre 32:14 po právu postoupili do nejvyššího výkonnostního koše.

Všem hráčům moc děkujeme za perfektní výkon a už teď se těšíme na další turnaj, kde se naši kluci utkají s těmi nejlepšími hráči z věhlasných klubů.

Sestava: Hyhlík Kuba, Votava Radek, Švejnoha Jirka, Paďouk Jaroslav, Dastych Michal, Dušek Jan, Dojčiak Marek, Hynek Ondra, Liberský Karel.

FBC Kutná Hora Orlové – Technology MB White 12:5

FBC Kutná Hora Orlové – FBC Draci Čerčany 10:5

FBC Kutná Hora Orlové – Technology MB Blue 10:4

Autor: Jan Dušek

 

ELÉVOVÉ ORLÍCI

V sobotu čekal Orlíky turnaj ve třetím nejvyšším výkonnostním koši, ve kterém narazili na tři těžké soupeře. Pitbuláčky z Kolína Orlíci dokázali dokonale zaskočit aktivní důraznou hrou a dlouhou dobu drželi překvapivé dvoubrankové vedení. Kvalita soupeře se však nakonec projevila v poslední pětiminutovce, ve které Pitbuláčkové dokázali skóre otočit. Ve druhém zápase proti Olympu Praha se Orlíci nedokázali vyrovnat s řadou tvrdých soubojů, ve kterých měl vyspělejší soupeř navrch. Olymp tak měl utkání po celou dobu pod kontrolou, Orlíci však nepřipustili žádný debakl. Posledním soupeřem byli Draci z Říčan. Většinu zápasu byli Orlíci lepším týmem, vybudovali si čtyřbrankové vedení a zdálo se, že i pro příští turnaj udrží třetí výkonnostní koš. Závěr zápasu však Draci zvládli lépe a náskok Orlíků srovnali. O vítězi utkání stejně jako na minulém turnaji rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých byl soupeř opět šťastnější.

Přes poslední místo na turnaji zaslouží kluci pochvalu. Proti silným soupeřům hráli bez několika svých tradičních opor. V bráně museli zaskočit David Hájek a Kuba Skýva a i díky jejich výborným výkonům na postu, na který nejsou zvyklí, Orlíci donutili Kolín i Říčany bojovat o své vítězství až do závěru zápasu.

 

Výsledky utkání:

FBC Kutná Hora Orlíci – FBC Pitbulls Kolín Pitbuláčkové 5:8

FBC Kutná Hora Orlíci – Olymp Florbal Poseidon 3:8

FBC Kutná Hora Orlíci – FBC Draci Říčany 7:8 po SN

Sestava a branky: David Hájek (1) – Viktor Veselý, Štěpán Lapáček, Petr Malina (5) – Antonín Janeček, Marek Dobeš (1), Patrik Vodička (3) – Tomáš Němeček, Jakub Skýva (1), Matouš Klouček (4).

Autor: Pavel Janeček

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni