Aktuality

Na úvod

Hráči a hráčky přípravky opět na bedně!

Orlíčci v letošní sezóně předvádí skvělé výkony, na posledním turnaji roku 2018 obsadili opět bronzovou příčku. V letošní sezóně odehrála naše nejmladší kategorie čtyři turnaje s bilancí třech bronzů a jednoho stříbra, neskončila tak ani jednou pod stupni vítězů.

Více

FBC Kutná Hora – Florbal Jesenice 6:0

Orlíčci mají obvykle s prvním zápasem turnaje problémy, avšak tentokrát tomu bylo jinak. Zápasy s Florbal Jesenice bývají velice vyrovnané a o vítězi se často rozhoduje až v posledních sekundách. Nicméně tentokrát byl zápas zcela v režii kutnohorských a jasně v něm vyhráli 6:0.

FBC Kutná Hora – SK Florbal Benešov I. 3:6

Ve druhém zápase se Orlíčci střetli s domácím výběrem. Nutno říct, že prohra našich hráčů 3:6 zcela neodpovídá průběhu zápasu, s nadsázkou by se dalo říct, že Benešov šestkrát vystřelil a pokaždé z toho byl gól. Na druhou stranu střely Orlíčků často končili na břevně, tyči a nebo je vychytal skvěle chytající brankář soupeře.

FBC Kutná Hora – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 10:3

V duelu o třetí místo se Kutnohorští postavili proti týmu z Chodova. Od začátku Orlíčci na hřišti dominovali, soupeře nepouštěli do hry a došli si pro další medailové umístění v sezóně.

Sestava Kutné Hory: Martin Trpišovský, Karel Liberský, Tobiáš Trendl, Jan Hrubý, Michal Tvrdík, Marek Lorenc, Daniel Kudláček a Matěj Pelíšek.

Hodnocení trenéra Kutné Hory – David Holub: Opět jsme odehráli skvělý turnaj, obzvláště v prvním zápase jsme předváděli týmový výkon z čehož mám asi největší radost. Druhý zápas byl pro nás smolný, nicméně musím ocenit, že kluci se do jednoho snažili až do závěrečného hvizdu. Hrajeme dobrý a koukatelný florbal a přestože máme slušné výsledky pořád nám jde mnohem víc o to, že nás to baví a i když se zrovna nevyhrává tak na lavičce je dobrá nálada a to je mnohem důležitější než to, že jsme letos byli nejhůř třetí. Chtěl bych poděkovat rodičům, kteří na turnaji vytvořili skvělou atmosféru.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni