Aktuality

Na úvod

Béčko dovedlo doma oba zápasy do nájezdů

Mužský B-tým odehrál historicky první "opravdu" domácí ligový turnaj. Ve sportovní hale Klimeška se představil na závěr roku 2018 ve dvou zápasech.

Více

FBC Kutná Hora B x Orka Čelákovice B 3:4  po nájezdech
Branky K. Hory: 15. Chalupa, 30. Bochníček J. (Pešl), 38. Baťa (Staňo).

FBC Kutná Hora B x BLACK ANGELS C CELTIC 3:2  po nájezdech
Branky K. Hory: 15. Bochníček J. (Staňo), 31. Chalupa (Pešl), rozh.nájezd Baťa.

V obou zápasech byla Kutná Hora střelecky aktivnější, ale v zakončení se trápila. Oba zápasy nenabídly světovou podívanou, byl to boj na obou stranách a tempo hry se přelévalo ze strany na stranu. Proti Čelákovicím dostali příležitost v nájezdové loterii, která se protáhla až do sedmé série, tři "mladší" veterání, ale neuspěli. Všechno si to Kutnohorští vynahradili při druhém nájezdovém rozuzlení, bonusový bod vystřelil Baťa. 

Komentář hrajícího trenéra Kutné Hory - Jaroslav Bochníček: Herně jsme doma nepřesvědčili, proměňování šancí nám v poslední době dělá velké problémy. Ztrácíme v osobních soubojích a z toho vyplývají zbytečné fauly, byť jenom za volný úder. Nakonec jsou z toho dohromady tři zlaté body. Musím pochválit oba brankáře, v několika těžkých momentech nás podrželi. Liga je nesmírně vyrovnaná a každý bodový zisk se počítá. Další kolo hrajeme v lednu příštího roku a musíme se vrátit ke hře, která nás zdobila na začátku sezóny.

Sestava K. Hory: Hetfleisch, Jetleb - Katona, Novotný, Pospíšil, Mašín, Reinert, Baťa, Procházka, Staňo, Bochníček J., Chalupa, Pešl.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni