Aktuality

Na úvod

Dorostenci uzavřeli rok 2018 dvěma porážkami

Dorostenci odehráli poslední dva zápasy v tomto roce. 

Více

FATPIPE FLORBAL CHODOV B x FBC Kutná Hora 8:4 (3:1, 4:0, 1:3)
Branky K. Hory: 8. Vnuk (Franc J.), 42. Kodaj (Němec M.), 44. Kodaj (Měšťánek), 45. Beil (Martin).

V první třetině držela Kutná Hora se svým soupeřem krok, od druhé začala už ztrácet. Vymizel elán a Chodov toho náležitě využil, když dominoval nejenom v osobních soubojích, ale také kraloval v předbrankovém prostoru na obou stranách. Kutné Hoře se v závěru zápasu podařilo jenom kosmeticky upravit nepříznivé skóre.

FBC Kutná Hora x Technology Florbal MB white 5:7 (4:3, 0:2, 1:2)
Branky K. Hory: 5. Kodaj (Beil), 6. Klouček (Beil), 7. Měšťánek (Kodaj), 8. Klouček (Kodaj), 42. Danda.

První třetina nabídla 7 branek! V části bohaté na góly šli do vedení hráči Mladé Boleslavi, a to na začátku třetí minuty z trestného střílení. Poté ale dávali góly Kutnohorští, v kombinaci se zejména dařilo trojici Kodaj, Klouček, Beil. Mladoboleslavští nakonec v závěru první periody snížili a do druhé části vstupovali s jednobrankovým mankem. Ve druhé třetině to bylo z kutnohorské strany opět nemastné neslané. Mladá Boleslav toho dokázala využít k otočení vývoje utkání ve svůj prospěch a nedůslednost ve hře Kutné Hory pokračovala i ve třetí třetině. 

Hodnocení trenéra Kutné Hory - Adam Rowe: Chyběly nám dvě opory, na to se ale vymlouvat nemůžeme. Nebyli jsme důrazní, v koncovce chyběla přesnost, neproměnili jsme brejkové situace a další mnohá přečíslení. Všechno vyplynulo z přístupu na trénincích, který není dle mých představ.

Sestava K. Hory: Franc V. - Klouček, Němec M., Beil, Danda, Martin, Vnuk, Franc J., Smitka L., Kodaj, Měšťánek.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni