Áčko v odvetě zdolalo Kolín

Mužský A-tým odehrál po reprezentační pauze další dva divizní duely. Na programu bylo i odvetné derby s Kolínem.

Více

FBC Pitbulls Kolín x FBC Kutná Hora 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
Branky K. Hory: 2. Schwarz J. (Martínek), 17. Zelený, 20. Martínek (Tvrdík), 33. Schwarz J., 50. Spurný (Schwarz J.).
Vyloučení: 1:1, bez využití, střely na branku: 20:41, diváci: 44.

Vítězstí v odvetném derby dala Kutná Hora základy už v první třetině, kterou vyhrála 3:0. Po celou dobu zápasu hrála zodpovědně dozadu a v útočné fázi byla střelecky aktivnější a produktivnější.

Komentář trenéra Kutné Hory - Jan Třískala: Děkujeme soupeři za zajímavé derby. Těší nás 3 body, těší nás, že jsme navázali na výkon proti Bučis, mrzí nás zranění hráči. Děkujeme divákům za podporu!

Sestava K. Hory: Bochníček B. (Dlouhý) - Vokřál, Petrásek, Zelený, Spurný, Vojtěch, Rejna, Popek, Tvrdík, Schwarz J., Martínek, Dus.

Panthers Praha B x FBC Kutná Hora 10:7 (3:0, 4:3, 3:4)
Branky K. Hory: 28. Zelený (Vojtěch), 39. Rejna (Dus), 40. Spurný (Martínek), 43. Petrásek (Zelený), 51. Petrásek (Zelený), 54. Tvrdík (Dus), 55. Dus (Vokřál).
Vyloučení: 1:2, využití: 1:0, střely na branku: 28:40, diváci: 15.

Kutné Hoře se nedařilo v obraně, ráz utkání dala první třetina, kterou Panthers vyhráli 3:0. Od úvodu tedy Kutnohorští jenom marně dotahovali. Pražský tým pečetil své vítězství brankou do prázdné branky.

Sestava K. Hory: Dlouhý (od 44. min. Bochníček B.) - Vokřál, Petrásek, Zelený, Spurný, Vojtěch, Rejna, Popek, Tvrdík, Schwarz J., Martínek, Dus, Schwarz O., Chalupa.