Aktuality

Na úvod

Starší žáci v 6. koši třetí!

Starší žáky čekalo další zápolení v šestém výkonnostním koši. 

Více

FBC Kutná Hora x Florbal Neratovice 5:1

Do prvního zápasu jsme vstoupili vlažně, opatrně a chvíli nám trvalo, než si sedla nově poskládaná sestava. Poté jsme již na hřišti dominovali, zvládali jsme dobře obrannou fázi a těžili z dobře sehraných situací na útočné polovině. Soupeři jsme již nedovolili jakýkoliv odpor.

Branky KH: 2 Kodaj, Holub Adam, Vašíček, Martin.

Kanonýři Kladno B x FBC Kutná Hora 6:2

Po úvodním utkání nás čekal o poznání těžší soupeř. Opět nám nevyšel vstup do utkání a rychle jsme prohrávali 3:0. Poté se hra z naší strany uklidnila a my začali hrát lepší florbal. Kluci dobře sehrávali situace vepředu, dokázali otočit balonek přes beky a vykombinovat souhru až před prázdnou branku, avšak na té naše útočné snažení ztroskotalo. Zahodili jsme neskutečný počet brankových příležitostí a to nás stálo zápas a případný souboj o 1. místo.

Branky KH: Kodaj, Vašíček.

Technology Florbal MB White x FBC Kutná Hora 2:3

Do zápasu o třetí místo, jsme si přenesli to lepší z předchozích dvou zápasů. Přidali jsme na důrazu a nedovolili hrát Mladé Boleslavi hru, kterou se prezentovala v základní skupině. Tentokrát se ujal větší počet střel včetně té dalekonosné těsně před koncem od Nováka. Musím pochválit obrannou činnost, včetně obou brankářů. Celý tým šlapal. Jsem rád, že to kluci zvládli a pokud zapracují na důrazu a proměňování šancí, mohou se do konce sezóny minimálně o jeden až dva výkonnostní koše posunout.

Branky KH: 2 Kodaj, Novák.

Sestava Kutné Hory: Zlatohlávek, Hradil - Franc Jakub, Kodaj, Trpišovský, Novák, Crkal, Holub Adam, Vaněk, Beil, Vašíček, Martin.

Autor článku: Václav Rejna.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni