Aktuality

Na úvod

Junioři vytěžili z těžkých zápasů jeden bod

3. liga juniorů je vskutku vyrovnaná, o čemž vypovídá pohled na tabulku. V dalších dvou těžkých zápasech vybojovali junioři jeden bod a v tabulce jsou šestí se čtyřbodovou ztrátou na druhý celek soutěže. 

Více

Vlci Tatran Kostelec nad Černými lesy x FBC Kutná Hora 4:4 (1:1, 2:1, 1:2)
Branky K. Hory: 6. Měšťánek (Danda), 13. Martínek (Němec), 25. Procházka (Martínek), 32. Procházka (Němec).

Kutná Hora dokázala v zápase využít dvě přesilové hry, nejprve se z předbrankového prostoru prosadil Měšťánek a poté skóroval ze standardní situace Martínek. Kostelec však vstoupil do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem. Ten vymazal přesnou střelou Procházka, který v závěru vyrovnával v zápase ještě jednou, a to na konečných 4:4.

FBC Kutná Hora x Wizards DDM Praha 10 1:7 (0:1, 1:2, 0:4)
Branka K. Hory: 19. Procházka (Svoboda).

Pražský celek diktoval od úvodu zápasu tempo hry a postupně nasázel do kutnohorské branky sedm gólů. Kutná Hora se trápila v zakončení, výsledkem je jedna přesná rána z hole Procházky. 

Hodnocení trenéra Kutné Hory - Adam Rowe: Škoda ztracených bodů. Nakonec musím kluky za první zápas pochválit, bojovnost, branky v přesilovkách a kombinace, to vše se nám dařilo. Druhý těžký zápas byl o něčem jiném. Sice jsme drželi krok se soupeřem, ale pokud nedáme gól, nemůžeme pomýšlet na body. Skvělý výkon předvedl brankář Zeman. Měli jsme trable i se sestavou, podepsala se na nás početná marodka. Teď máme měsíc a půl pauzu, snad se dáme brzo dohromady a vyladíme formu na druhou polovinu soutěže. 

Sestava Kutné Hory: Zeman - Procházka, Danda, Svoboda, Němec J., Rejna, Cieslar, Schroller, Martínek, Měšťánek.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni