Aktuality

Na úvod

I s nejlepšími se dá hrát

Poprvé v historii se kutnohorský tým představil ve 2. výkonnostním koši v kategorii mladších žáků. Díky složitému systému nasazování týmů v jednotlivých koších jsme se na turnaji utkali s týmy, které patří do úplné špičky soutěže a zároveň mají tu největší značku – bojovali jsme s áčkem Mladé Boleslavi, Sparty nebo Tatranu.

Více

Na zápasy jsme se všichni předem moc těšili, musíme však přiznat, že nám turnaj moc nevyšel. Základem neúspěchu byl hned první poločas prvního utkání s Mladou Boleslaví. V hlavách jsme měli jméno soupeře a nepředvedli vůbec nic z toho, co je nám vlastní. Neukázali jsme vůbec nic, na hřišti dominoval soupeř a jen díky výkonu brankaře Matěje Němce jsme neodcházeli s větší porážkou.

V dalších zápasech jsme se již zvedli a dokázali potrápit Tatran a Spartu. I přes tři porážky zůstáváme optimisty a věříme, že navážeme na výkony, které takhle parta předváděla v nižší kategorii dva roky zpátky, kdy patřila mezi ty úplně nejlepší ve své kategorii. Jsme přesvědčeni o tom, že se rychle vrátíme do vyššího koše, kluci na to určitě mají.

Zápasy ve skupině:

FBC Kutná Hora – Technology Florbal MB Black 0:7 (0:6)

FBC Kutná Hora – Tatran Střešovice 2:4 (0:0)
Branky: Netolický, Vaingát (Asistence: Vašíček, Trník Michal).

Zápas o udržení: 

FBC Kutná Hora – Acema Sparta Praha RED 3:6 (1:3)
Branky: Vaingát, Martínek, Trník Michal (Asistence: Lokaj, Štursa).

Autor: Pavel Netolický.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni