Aktuality

Na úvod

Orlíčci opět na bronzovém místě!

Orlíčci FBC Kutná Hora v sobotu odehráli třetí turnaj sezóny. Ze zdravotních důvodů se několik hráčů nemohlo turnaje zúčastnit a tak Orlíčci odjeli v menším počtu než obvykle. I přesto dokázali soupeře potrápit a nakonec obsadili třetí místo.

Více

FBC Kutná Hora – Tygříci TJ Sokol Nehvizdy 6:7

První zápas odehráli Kutnohorští proti Nehvizdům. Zápas byl od samého začátku velice vyrovnaný. Nicméně většinu času Orlíčci vedli, bohužel zhruba dvě minuty před koncem soupeř vyrovnal a následně se dostal do vedení, které už udržel.

FBC Kutná Hora – Florbal Jesenice 7:6

Dalším soupeřem Orlíčků ve skupině byli hráči domácích Jesenic. Orlíčci se rychle dostali do vedení, ale Jesenice se našli rychlou odpověď a dostali se do vedení a tak Orlíčci museli dotahovat. Po krásně souhře po trase Trpišovský – Liberský, se dostali do vedení a tím si pojistili druhé místo ve skupině a souboj o třetí místo.

FBC Kutná Hora – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 11:5

V duelu o třetí místo se Kutnohorští postavili proti týmu FbŠ Bohemians. Od začátku Orlíčci na hřišti dominovali, soupeře pouštěli do hry jen sporadicky a došli si pro další medailové umístění v sezóně.

Kutná Hora tak opět ukázala, že ve třetím výkonnostním koši není omylem a má ambice nakouknout do koše prvního. Je dobré, že se prosazuje velké množství hráčů a hráči, kteří začínají, rychle zapadají do týmu a předvádí dobré výkony. Avšak nejdůležitější věcí je radost ze hry a tu Orlíčci určitě mají.

Sestava Kutné Hory: Martin Trpišovský, Karel Liberský, Václav Marek, Tobiáš Trendl, Jan Hrubý, Michal Tvrdík a Natálie Lokajová.

Hodnocení trenéra Kutné Hory – David Holub: Nedá se říct nic jiného než že to byl skvělý turnaj. Prohráli jsme jeden zápas a to jen o gól, navíc první dva zápasy měly opravdu skvělý náboj a fanouškům se musely líbit. Letos hrajeme opět vysoko a ještě jsme neodjeli z turnaje bez “medaile“, hlavní ale je, že nás to baví.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni