Aktuality

Na úvod

Dorostenky dvakrát prohrály

Dorostenky měly na programu dva těžké zápasy se silnými soupeřkami z vedoucích příček tabulky.

Více

Ivanti Tigers Jižní Město B x FBC Kutná Hora 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
Branky K. Hory: 16. Trpišovská, 23. Trpiškovská (Kutilová).

FbŠ Bohemians B x FBC Kutná Hora 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Sestava K. Hory: Matoušková - Voldřichová, Málková, Blahníková, Jelínková, Němcová, Procházková, Forštová, Dvořáková, Mazánková, Trpišovská, Kutilová, Šubrtová.

Hodnocení trenéra Kutné Hory - Martin NěmecDo obou utkání jsme šli s pokorou, poněvadž nás čekali těžcí soupeři z prvního a druhého místa tabulky. V prvním utkání proti Ivanti jsme za poctivou práci byli odměněni průběžným vedením 2:0 po dvou třetinách, ale to jsme bohužel neudrželi. Soupeř nás potrestal po hrubých individuálních chybách. Poslední branku jsme obdrželi v power-play. Škoda, ale musíme uznat sílu soupeře, protože měl spoustu brankových příležitostí po celý zápas. Ve hře nás pořád držela výborným výkonem naše brankářka Naty Matoušková a nebo měla dobře postavené tyčky. Ve druhém utkání nás čekala Bohemka, takže další těžké utkání, což výsledek 5:0 hovoří za vše. Na toto utkání bychom chtěli co nejrychleji zapomenout, protože se nám rozpadlo všechno, na čem jsme chtěli stavět. Kombinačně lepší soupeř nám dal lekci a konečné skóre bylo nakonec lichotivé.

Jediné pozitivum z obou zápasů, které si odnášíme je, že jsme si vědomi, kde nás tlačí bota a umíme pojmenovat chyby, kterých se pořád dokola dopouštíme. To nás potom stojí lepší výsledek. Ale každá porážka je další motivací pro příští vítězství.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni