Aktuality

Na úvod

Áčko sehrálo přátelské utkání s reprezentací Thajska

Florbalová reprezentace Thajska se na nadcházející mistrovství světa v Praze připravuje v Kutné Hoře. V rámci svého pobytu v hale Klimeška sehrála ve středu večer přátelský zápas s A týmem FBC Kutná Hora:

Obrazem

Více

FBC Kutná Hora - Thajsko 5:7 (2:2, 1:2, 2:3)
Kutnohorští se zapsali do střelecké listiny jako první, ovšem potom už jen dotahovali: Vyrovnali na 2:2, ve třetí třetině dokázali vymazat dvoubrankový náskok soupeře na 5:5, ovšem poslední slovo měli hráči Thajska, kteří stanovili konečné skóre na 5:7.

"Nedokážu posoudit, na kolik procent a v jaké sestavě hrál tým Thajska," uvedl trenér Kutné Hory Jan Třískala. "S výkonem našich kluků jsem spokojený, vyzkoušeli jsme to, co jsme potřebovali," naznačil a pokračoval: "Utkání rozhodně splnilo svůj účel, určitě je lepší takový zápas než trénink. Také jde o zpestření - kdo v Kutné Hoře může v jakémkoliv sportu říci, že si zahrál proti reprezentaci. Také je super zjištění, že ve středu večer přijde od haly 120 diváků."

Branky K. Hory: J. Schwarz 2, Vokřál, Zelený, Chalupa. K. Hora: B. Bochníček, Dlouhý - Tvrdík, O. Schwarz, Vojtěch, Martínek, J. Schwarz - Rejna, Listík, Vokřál, Dus, Zelený - Chalupa, Petrásek. Trenér Jan Třískala.

Převzato ze svoboda.info - fotogalerie odkaz

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni