Aktuality

Na úvod

Výsledky elévů

Výsledky elévů.

Více

Orlové sahali po postupu do 1. koše

Ve 4. kole vyrazili kluci opět k zápasům ve 2. výkonnostním koši. Po výborném týmovém výkonu na předešlém turnaji jsme vstupovali do prvního zápasu s Olympem Poseidon s větší sebedůvěrou. Po zcela vyrovnané 1. půli (poločasové skóre 3:2) jsme v další části začali využívat naše střelecké příležitosti, které nás dovedly k pohodlnému vítězství 12:5. Vedle tradičně produktivní 1. a 2. formace se výborně předvedla i 3. trojka v čele s Markem Dobešem, která dokázala nejen skvěle pokrýt nebezpečné hráče Olympu, ale i vstřelit důležité branky.

V následném zápase nás čekal dosud neznámý modrý tým Technologů z Mladé Boleslavi. Kluků bylo sice jen 6, ale s obrovským brankářem budili respekt. Zápas se hrál od počátku ve vysokém tempu, v nasazení nebylo Orlům ostatně po celý turnaj co vytknout. Náročná a rychlá hra bohužel přinášela na naší straně i řadu nepřesností v koncovce. Pohledný a vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou 6:6.

V pauze před posledním zápasem si kluci odskočili z hřiště mezi fanoušky a neúnavnou podporou týmu Olympu v zápase proti Modrým z MB dopomohli Olympu k vítěznému výsledku, který poslal Orli do finále, kde na nás čekali Draci z Čerčan.

Ani v posledním zápase náš tým nepolevil a po poločasovém výsledku 5:3 jsme byli nadohled dalšímu velkému úspěchu. Nicméně soupeř vstoupil do 2. půle několika slepenými góly, které zcela otočily běh zápasu. I přes velké úsilí našeho týmu v závěru, kde nám chyběla i trocha štěstí, se nepodařilo zápas zvrátit. Výsledek 6:8 znamenal teprve třetí porážku Orlů v letošní sezóně.

Klukům patří opět velký dík. Jejich individuální i týmové výkony nám rostou každý turnaj před očima, nezbývá než se těšit na další kolo.

Autor: Toman R.

 

Orlíci při své premiéře ve 3. výkonnostním koši nezklamali

Při své premiéře ve třetím výkonnostním koši Orlíci potvrdili své dosavadní výborné výkony. Ve skupině se utkali s Draky Říčany a s Pitbulláčky Kolín. Oba soupeři byli určitě zkušenější a technicky lepší, ale Orlíci chybějící zkušenosti nahradili dobrým pohybem a kolektivním pojetím. Přestože konečné výsledky obou zápasů vypadají jednoznačně, tak herně Orlíci rozhodně nezklamali. V obou utkáních do poločasu drželi vyrovnaný stav, a i když se soupeři nakonec prosadili, tak si Orlíci vypracovali dost šancí ke korekci výsledku. Scházela jen lepší produktivita a někdy i trochu sportovního štěstí. V posledním zápase o udržení se Orlíci se stejnou chutí pustili i do Sparty Praha. Ačkoli se Sparta ujala vedení, do poločasu se jim podařilo vyrovnat. Ve druhé půli už byli Orlíci lepším družstvem a jen zásluhou výborného brankáře Sparty utkání nakonec neskončilo mnohem výraznějším rozdílem.

Všechny složené útoky včetně brankáře zahrály na turnaji znovu výborně. Nejproduktivnější a rozhodující výkon však tentokrát předvedla naše mini trojka Janeček, Liberský, Kamenář.

Výsledky:

FBC Kutná Hora Orlíci – Draci Říčany modří 2:5
FBC Kutná Hora Orlíci – FBC Pitbulls Kolín Pitbulláčkové 1:5
FBC Kutná Hora Orlíci – Acema Sparta Praha white 4:1

Sestava a bodování: Načeradský Jaroslav – Dastych Michal (1+0), Pokorný Josef (0+1), Vodička Patrik (1+0), Lapáček Štěpán (0+1) – Němeček Tomáš, Klouček Matouš (1+0), Hájek David (0+1) – Janeček Antonín (0+1), Liberský Karel (3+1), Kamenář Radim (1+0).

Fotogalerie: www.zonerama.com/FBCKutnaHora

Autor: Janeček P.

 

Závěrem oddíl FBC Kutná Hora se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc. Před několika dny došlo k odcizení sady dětských dresů FBC Kutná Hora uložených v černé sportovní tašce. V případě jejich nálezu či poznatků k jejich možnému nalezení prosím kontaktujte Policii ČR na lince 158, případně zástupce oddílu FBC Kutná Hora, jejichž kontaktní údaje najdete na našich internetových stránkách. Děkujeme.

 

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni