Aktuality

Na úvod

Junioři ve Zruči n/Sázavou neprohráli

Junioři pravidelně na každém ligovém turnaji bodují, vždy přivezou minimálně tři body. K dalším zápasům cestovali do nedaleké Zruče nad Sázavou. 

Více

FBC Kutná Hora x Florbalová akademie MB 3:3 (0:1, 3:1, 0:1)
Branky K. Hory: 17. Martínek (Procházka), 18. Vnuk (Měšťánek), 20. Martínek.

Urputný boj. Hra se přelévala ze strany na stranu, ve vedení se postupně vystřídaly oba týmy. Nakonec došlo na dělbu bodů.  "Hrozný zápas, neměli jsme patřičný klid na florbalkách. S výsledkem nejsem rozhodně spokojený," hodnotil utkání trenér Kutné Hory Adam Rowe. 

FbŠ Bohemians B x FBC Kutná Hora 2:7 (0:3, 0:2, 2:2)
Branky K. Hory: 5. Procházka (Martínek), 9. Cieslar (Schroller), 10. Rejna (Cieslar), 14. Martínek (Danda), 22. Rejna (Měšťánek), 26. Měšťánek (Martínek), 33. Smitka M. (Svoboda). 

Kutnohorští předvedli rozdílný výkon oproti předchozímu zápasu. Od úvodních vteřin byli střelecky aktivnější a v zápase potrestali každou chybičku soupeře. S výsledkem byl spokojený i trenér Adam Rowe: "Předvedli jsme diametrálně odlišný výkon, prezentovali jsme se kvalitní týmovou hrou a zaslouženě vyhráli."

Sestava K. Hory: Zeman - Klouček, Procházka, Danda, Svoboda, Smitka M., Vnuk, Němec J., Cieslar, Rejna, Smitka L., Schroller, Měšťánek, Martínek. 

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni