Aktuality

Na úvod

Historický úspěch mladších žáků!

Poslední domácí turnaj mladších žáků (družstva Černí) se nesmazatelně zapsal do kroniky kutnohorského florbalu. Nejenom samotným postupem do 2. výkonnostního koše, který se v této věkové kategorii v Kutné Hoře nikdy nehrál, ale hlavně cestou k samotnému vítězství.

Více

 Jsme rádi, že vedeme takovou partu kluků, která v důležitých chvílích táhne za jeden provaz. Výsledky z tohoto turnaje 7:1, 3:0 a 4:0 hovoří za vše. Především neskutečná bojovnost a touha nás hnala od první do poslední minuty tohoto turnaje. Navrch jsme rodičům a divákům předvedli pěkné kombinace. Vyzdvihnout zaslouží celá obranná hra týmu. Zvláštní pochvalu ale musíme dát našemu výbornému brankáři Matěji Němcovi, který jakoby s klidem řešil všechny situace okolo naší branky. Pochválit ale zaslouží celý náš tým. Všichni naši hráči, a to včetně brankáře, se opět podíleli a byli zapsáni ve statistikách tohoto turnaje. Jsem přesvědčen, že s tímto výkonem se neztratíme ani ve vyšším koši. Na závěr bychom chtěli poděkovat rodičům našich dětí, kteří nás po celý turnaj příkladně povzbuzovali.

Zápasy ve skupině:

FBC Kutná Hora Černí x  Viking TJ Kobylisy 7:1 (4:0)
Branky: 2 Blahník, Vaingát, Trník Michal, Netolický, Trník Marek, Štursa. (Asistence: 2 Novák, Douša, Tvrdí, Blahník, Netolický).

FBC Kutná Hora Černí x Black Angels 2007 3:0 (1:0)
Branky: Štursa, Martínek, Tvrdík. (Asistence: Tvrdík, Blahník, Němec).

Finále: FBC Kutná Hora Černí x T.B.C. Lucern Králův Dvůr 4:0 (2:0)
Branky: Marek, Vašíček, Netolický, Trník Marek. (Asistence: 2 Vaingát, Vašíček).

 Autor: Martin Blahník

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni