Aktuality

Na úvod

Orlíčci urvali další bednu v sezóně!

V sobotu 3. listopadu odehráli Orlíčci (přípravka) druhý turnaj sezóny a po minulém stříbrném umístění si tentokrát odvezli bronzové medaile.

Více

FBC Kutná Hora – SK Benešov 1:13

V prvním zápase Orlíčci nastoupili proti SK Florbal Benešov I. Hned první gól vstřelil výtečný Marek Lorenc, bohužel to byl jediný gól od našich nejmenších hráčů. Zbytek zápasu se prosazoval pouze soupeř. Nakonec Orlíčci podlehli Benešovu 1:13.

FBC Kutná Hora – Florbal MB White 11:2

Ve druhém zápase Orlíčci nastoupili proti týmu z Mladé Boleslavi. V tomto zápase se blýskl Karel Liberský pěti góly a zdatně mu sekundoval z obrany Tobiáš Trendl se třemi góly. Nakonec Orlíčci vyhráli proti Technology Florbal MB White 11:2 a  postoupili do boje o 3. místo.

FBC Kutná Hora – FBC Draci Čerčany 13:2

V zápase o třetí místo se Kutnohorští postavili proti týmu FBC Draci Čerčany. V tomto duelu se gólově prosadilo hned pět hráčů, nejvíce branek v tomto zápase vsítil Martin Trpišovský. Kutnohorská přípravka dovedla zápas do vítězného konce a obsadila třetí místo.

Kutná Hora tak opět ukázala, že ve třetím výkonnostním koši není omylem a má ambice nakouknout do koše prvního. Je dobré, že se prosazuje velké množství hráčů a hráči kteří začínají, rychle zapadají do týmu a předvádí dobré výkony. Avšak nejdůležitější věcí je radost ze hry a tu Orlíčci určitě mají.

Hodnocení trenéra Kutné Hory – David Holub: Bohužel jsem ze studijních důvodů nemohl být na turnaji osobně, proto bych chtěl poděkovat Radkovi Tomanovi, který mě více než dobře zastoupil. Měl jsem příležitost mluvit s několika hráči a všichni si turnaj užili a to je v této kategorii to nejdůležitější. Proto si dovolím tvrdit, i přes mou nepřítomnost, že kluci hráli dobře a na hřišti se rvali o každý míček.

 Autor: Jakub Toman

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni