Aktuality

Na úvod

Áčku se na hřištích soupeřů nedaří

Další dva venkovní divizní zápasy mělo na programu mužské áčko.

Více

Start98 Praha Kunratice B x FBC Kutná Hora 6:5 (1:2, 4:3, 1:0)
Branky K. Hory: 1. Martínek (Schwarz J.), 20. Schwarz J. (Martínek), 30. Schwarz J. (Martínek), 31. Dus (Vokřál), 38. Schwarz J. (Martínek).

Vyloučení: 1/2, využití: 1/0, střely na branku: 22:37.

Kutná Hora byla střelecky aktivnější, ve finální fázi to však vázlo. Kunratice vyhrály díky smolné vlastní brance soupeře. Hattrickem se v zápase blýskl J. Schwarz, který těžil ze spolupráce s Martínkem, na body to ale nestačilo.

Sestava Kutné Hory: Dlouhý (Bochníček B.) - Rejna, Listík, Vojtěch, Vokřál, Petrásek, Dus, Popek, Tvrdík, Schwarz J., Martínek, Zelený, Chalupa, Spurný. 

Florbalová akademie MB "A" x FBC Kutná Hora 7:6 pp (3:3, 2:1, 1:2 - 1:0)
Branky K. Hory: 2. Vokřál (Dus), 13. Martínek (Schwarz J.), 14. Popek (Zelený), 29. Martínek, 55. Petrásek (Zelený), 57. Zelený (Rejna).

Vyloučení: 0/1, využití: 1/0, střely na branku: 37:34.

Ofenzivní utkání nabídlo na obou stranách několik zajímavých příležitostí. Na začátku třetí třetiny prohrávala Kutná Hora o dvě branky, přesto se nevzdala a dvěma góly v krátkém sledu vyrovnala. O vítězi zápasu rozhodlo prodloužení, v něm byli šťastnější hráči z Mladé Boleslavi. 

Sestava Kutné Hory: Bochníček B. (Dlouhý) - Rejna, Listík, Vokřál, Dus, Staňo, Tvrdík, Popek, Zelený, Petrásek, Chalupa, Schwarz J., Martínek, Vojtěch. 

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni