Aktuality

Na úvod

S nadšením hrající Orlíci obsadili druhé místo!

Díky předchozím výborným výsledkům postoupili Orlíci do čtvrtého výkonnostního koše, kde se jim znovu dařilo nad očekávání. Porazili oba soupeře ve skupině a nestačili jen Spartu Praha v zápase o vítězství na turnaji.

Více

Ve skupině v zápasech proti Prague Tigers a Bohemians Praha byla hra v prvním poločase vyrovnaná. Orlíci sice začali odvážně, byli o něco nebezpečnější, ale svoje šance zahazovali.  Naštěstí Kuba Hyhlík v bráně pochytal, co co mohl, a nepustil soupeře do výraznějšího vedení. V obou zápasech tak začaly branky padat až ve druhých poločasech, ve kterých Orlíci soupeře přehráli a zaslouženě postoupili do finále turnaje. V něm se přes veškerou snahu nemohli rovnat suverénně hrající Spartě Praha.

S nadšením hrající Orlíci na turnaji znovu předvedli výborný kolektivní výkon a zaslouženě vybojovali druhé místo, které je znovu posunulo o úroveň výš. V příštím turnaji se tak představí už ve třetím výkonnostním koši.

Výsledky:

FBC Kutná Hora Orlíci – Prague Tigers Orange    6:4

FBC Kutná Hora Orlíci – FBC Bohemians Praha    8:2

FBC Kutná Hora Orlíci – Acema Sparta Praha       2:12

Sestava: Jakub Hyhlík – Tomáš Němeček, Matouš Klouček, David Hájek – Antonín Janeček, Karel Liberský, Radim Kamenář – Marek Dojčiak, Patrik Vodička, Štěpán Lapáček.

Autor: Pavel Janeček

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni