Aktuality

Na úvod

Dorostenky porazily Slavii, se Spartou prohrály

Dorostenkám se na začátku této sezóny výsledkově daří. Po šesti zápasech jsou dorostenky jenom díky horšímu skóre na třetím místě s dvanácti body.

Více

FBC Slavia Praha x FBC Kutná Hora 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)
Branky K. Hory: 4. Málková, 4. Blahníková, 14. Blahníková (Moravcová K.), 20. Málková, 21. Moravcová K. (Procházková), 21. Blahníková (Mazánková), 30. Němcová (Jelínková).

Kutná Hora porazila Slavii Praha hlavně díky dobré produktivitě. Hattrickem se v zápase blýskla Blahníková. 

FBC Kutná Hora x ACEMA Sparta Praha 4:7 (1:4, 1:2, 2:1)
Branky K. Hory: 1. Němcová (Moravcová K.), 20. Moravcová K. (Málková), 26. Trpišovská, 27. Voldřichová.

První třetina, která dala ráz celému zápasu, patřila z pohledu Kutné Hory k těm méně povedeným. Ani ve druhé, či ve třetí třetině se nepodařilo Kutné Hoře dostat na dostřel. Sparta nakonec zaslouženě vyhrála.

Obě utkání krátce hodnotil trenér Kutné Hory - Martin Němec: V prvním zápase to herně nebylo ono, přesto jsme zvítězili. Ve druhém zápase nám soupeřky udělily lekci v agresivitě a důrazu v předbrankovém prostoru. Tyto zápasy se nepovedly dle našich představ, nicméně je to pro nás další dobrá zkušenost. Chtěl bych na závěr poděkovat Kateřině Moravcové, která za nás odehrála poslední zápas a nyní odchází na hostování do Světlé n/S a zároveň do prvoligové Jihlavy. Hodně štěstí!

Sestava K. Hory: Matoušková - Voldřichová, Málková, Blahníková, Jelínková, Němcová, Procházková, Forštová, Dvořáková, Mazánková, Trpišovská, Kutilová, Moravcová K.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni