Aktuality

Na úvod

Béčko popáté v řadě vyhrálo. Jaroslav Bochníček odehrál 300. zápas

Mužskému béčku se v poslední době daří. Na své konto si připsal pátou výhru ze šesti zápasu. 

Více

FBC Kutná Hora B x FBC Red Dragons Hořovice 4:3 (3:1, 1:2, 0:0)
Branky K. Hory: 6. Štípek (Staňo), 6. Pešl (Reinert), 8. Štípek (Baťa), 17. Staňo (Baťa).

Bojovné utkání, ve kterém se do vedení dostaly Hořovice. První třetinu však vyhrála Kutná Hora, která třemi góly v rozmezí necelých tři minut otočila skóre ve svůj prospěch. Na začátku druhé části poslal Kutnou Horu do tříbrankového trháku Staňo, jenž odehrál vskutku bodově povedené zápasy. To bylo střelecky ale z kutnohorské strany všechno, i když několik slibných příležitostí si vytvořila, nedokázala své projektily nasměrovat mezi tři tyče. Závěrečná bezbranková třetina nenabídla moc pohlednou podívanou, bojovalo se o každý centimetr hřiště a Kutnohorští ubránili jednobrankové vedení a do tabulky si připsali další tři body! 

FBC Kralupy n/V x FBC Kutná Hora B 3:4 pn (0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)
Branky K. Hory: 1. Bochníček J. (Staňo), 18. Staňo (Mašín), 35. Bochníček J. (Staňo), rozh. nájezd Baťa.

Ke svému 300. utkání nastoupil v dresu Kutné Hory Jaroslav Bochníček a hned ho okořenil dvěma přesnými zásahy. Vyrovnané utkání, ve kterém Kutnohorští několikrát vedli. Nadějně rozehraný zápas ale nedokázali dovést do tříbodového konce. O bonusovém bodu pro Kutnou Horu nakonec rozhodl v nájezdech Baťa, v nich se ještě prosadil Staňo. 

Sestava Kutné Hory: Hetfleisch, Bochníček B. - Mašín, Novotný, Katona, Pospíšil, Staňo, Bochníček J., Baťa, Spurný, Zelený, Pešl, Reinert, Rowe, Štípek.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni