Aktuality

Na úvod

I mladší žáci mají své dny

Na turnaj třetího výkonnostního jsme odjížděli téměř v kompletním složení a po dobrých výkonech v minulých turnajích a trénincích jsme začali pošilhávat po vyšším koši.

Více

V prvním zápase s Rudnou jsme narazili na soupeře, který nám nekladl žádný odpor. Bez větší námahy jsme nastříleli sedm branek a ani jednou neinkasovali.

Druhý zápas byl tedy soubojem o finále. Technicky zdatný soupeř, který se nám postavil do cesty, v probíhajícím ročníku ještě nepoznal hořkost porážky. Neodehráli jsme špatný zápas, kluci bojovali, ale doplatili jsme na školácké taktické chyby, a byť jsme dvakrát vedli, odešli nakonec poraženi. Velikou kaňkou byl výkon rozhodčích, kteří zcela nezvládli svoji práci. Náš tým vyloučili celkem sedmkrát, většinou zcela neoprávněně.

V posledním zápase o třetí místo jsme nepředvedli vůbec nic. Jen výtečný výkon našeho brankaře Jirky Prantla nás uchránil od ostudy a my tak „utrpěli“ vítězství.

Tento turnaj nám nevyšel úplně podle představ, ale na ten příští se řádně připravíme a popereme se o lepší zážitky spojené s touto krásnou hrou.

Sestava Kutné Hory: Prantl, Blahník, Douša, Marek, Netolický, Novák, Trník Marek, Trník Michal, Trpišovský, Tvrdík, Vaingát, Vašíček, Lokaj.

Zápasy ve skupině:

FBC Kutná Hora – Sokol Rudná 7:0 (4:0)

Branky: 2  Vaingát, 2 Lokaj, Netolický, Marek, Vašíček

Asistence: 3 Vašíček, Tvrdík, Novák, 

FBC Kutná Hora – FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 3:5 (2:2)

Branky: Vaingát, Blahník, Vašíček

Asistence: Trpišovský

Zápas o třetí místo:

FBC Kutná Hora – FBC Draci Říčany bílí 3:1 (0:0)

Branky: 2 Lokaj, Vašíček

Asistence: Trpišovský, Marek, Blahník

 

Autor: Pavel Netolický

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni