Aktuality

Na úvod

Orlíčci se v Klimešce radovali ze druhého místa!

První turnaj našich nejmladších hráčů a hráček se nesl ve znamení premiér. Premiérové vystoupení ve druhém výkonnostním koši, premiéra v nové hale, premiérový turnaj pro dva členy týmu a nakonec i premiéra v nové sezóně. Orlíčci svoje premiéry zvládli a při první účasti ve druhém koši urvali stříbrnou příčku.

Obrazem

Více

FBC Kutná Hora Orlíčci – Technology Florbal MB White 11:3

První zápas celé sezóny přípravka zvládla na výbornou, když jednoznačně přehrála tým z Mladé Boleslavi. Tento zápas rozhodl Karel Liberský, který z pozice obránce nasázel 8 gólů.

FBC Kutná Hora Orlíčci – SK Florbal Benešov I. 5:5

Druhý zápas turnaje odehráli Orlíčci pro Benešovu. Tento duel byl zápasem brankářů, oba se předvedli v tom nejlepším světle. Nejspíš i z toho důvodu skončil tento souboj zaslouženou remízou.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Technology Florbal MB Black 4:9

Ve finálovém zápase narazili Orlíčci na druhý tým z Mladé Boleslavi. Bohužel hráči Technology vstoupili do zápasu lépe a prakticky hned v prvním poločase rozhodli o své výhře.

První turnaj přípravky nelze hodnotit jinak než jako úspěšný vstup do sezóny. Orlíčci ukázali, že i v letošní sezóně se s nimi musí počítat a že soupeřům nic nedarují zadarmo. A tak se můžeme těšit, co nám naše budoucí hvězdy předvedou v průběhu sezóny.

Sestava Kutné Hory: Karel Liberský, Matěj Pelíšek, Michal Tvrdík, Tobiáš Trendl, Marek Lorenc, Daniel Kudláček, Martin Trpišovský, Václav Marek a Natálie Lokajová.

Autor článku: David Holub.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni