Aktuality

Na úvod

Elévové opanovali Klimešku. Orlové doma slavili postup!

Sportovní hala Klimeška v Kutné Hoře patřila v neděli 7. října elévům. Hrálo se zároveň na dvou hřištích a zaplněná hala mohla v akci sledovat obě družstva.

Více

ELÉVOVÉ ORLOVÉ

V prvním zápase základní skupiny se Orlové střetli s FC Bučis Team. Orlové podali uspokojivý výkon a právem se radovali z vítězství. Druhý zápas Orlů se Spartou Praha mělo tréninkové tempo. Sparta Praha se v té době účastnila ještě turnaje ve Švédsku, a proto musela doplnit své řady o hráče z přípravky. V zápase o postup se Kutná Hora utkala s Kolínem. Zápas nabídl vyrovnanou podívanou, spoustu hezkých kombinací a dramatickou koncovku. Orlové podali výtečný výkon, i když to samé by se dalo říci i o soupeři. "Všem hráčům bychom chtěli poděkovat za příkladnou reprezentaci našeho oddílu. Nesmíme zapomenout ani na rodiče, kteří společně s mladšími žáky bouřlivým fanděním vytvořili parádní kulisu. K nejlepším hráčům tentokrát patřili kapitán Jirka Švejnoha, Matěj Kůrka, který šel poslední dobou neuvěřitelně nahoru a Jarda Paďouk, který svými nevyzpytatelnými kličkami motal hlavy soupeřů. Krásný gól vsítil také Míša Dastych, který tak snad protrhl střeleckou smůlu." hodnotil turnaj jeden z trenérů Orlů Jan Dušek.

FBC Kutná Hora Orlové – FC Bučis Team 12:10
FBC Kutná Hora Orlové – ACEMA Sparta Praha white 27:5
FBC Kutná Hora Orlové – FBC Pitbulls Kolín 10:5

Sestava K. Hory - Orlové: Švejnoha Jiří, Kůrka Matěj, Paďouk Jaroslav, Hynek Ondřej, Vodička Patrik, Pokorný Josef, Dojčiak Marek, Dastych Michal.

 

ELÉVOVÉ ORLÍCI

Orlíci uspořádali v Klimešce první domácí turnaj. Podařilo se jim navázat na dobré výkony z předešlých zápasů a své rodiče a fanoušky znovu bavili pohlednou hrou. Do poslední chvíle bojovali na turnaji o vítězství. Bohužel v závěrečném utkání proti Petrovicím, které se dlouho vyvíjelo příznivě, těsně před koncem přišli o vedení a tím i o první místo. Ale i druhá příčka je velmi pěkná vzhledem k tomu, že několik dětí teprve sbírá první zkušenosti v soutěžních zápasech. Navíc ze všech účastníků turnaje nastříleli Orlíci jednoznačně nejvíc branek, takže se v jejich podání bylo opravdu na co dívat. "Nejaktivnějším střelcem byl tentokrát Karel Liberský, ale za předvedené výkony si zaslouží pochvalu úplně všichni. Příjemným překvapením byli hlavně nováčci v sestavě Tomáš Němeček a Šťěpán Lapáček. Branku tentokrát hájil Jarda Načeradský, který předvedl řadu vynikajících zákroků," hodnotil jeden z trenérů Orlíků Pavel Janeček.

 FBC Kutná Hora Orlíci – Panthers Praha 13:5
FBC Kutná Hora Orlíci – FBC Bučis Yellow 10:4
FBC Kutná Hora Orlíci –TJ Sokol Šestajovice 6:6
FBC Kutná Hora Orlíci – TJ Sokol Petrovice 3:5

Sestava K. Hory - Orlíci: Jarda Načeradský – Viktor Veselý, Kuba Toman, Honza Dušek – Tonda Janeček, Karel Liberský, Radim Kamenář – Matyáš Kaizner, Matouš Klouček, David Hájek – Tomáš Němeček, Šťepán Lapáček, Jakub Skýva.

 

 
Fotogalerie: www.zonerama.com/fbckutnahora
Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni