Aktuality

Na úvod

Béčko má třetí vítězství ze čtyř zápasů

Mužský B-tým odehrál po delší pauze další ligové kolo, ke kterému zamířilo do pražských Čakovic.

Více

FBC Kutná Hora B x FbC Barracudas Slaný 6:3 (4:1, 0:0, 2:2)
Branky Kutné Hory: 3. Pešl (Novotný), 10. Bochníček J. (Pešl), 13. Bochníček J. (Zelený), 13. Staňo (Spurný), 32. Pešl (Pospíšil), 45. Vojtěch (Spurný).

Do utkání vstoupila Kutná Hora aktivně a daleko lépe než soupeř. Na úvodní branku sice hráči Slaného zareagovali, poté ale dávali góly pouze Kutnohorští. Druhá třetina nabídla spíše bojovný florbal, oba týmy si vytvořily několik slibných příležitostí, v brance Kutné Hory exceloval Petr Hetfleisch. Ve třetí části doplatila Kutná Hora na přílišnou bohorovnost a po dvou hrubkách v rozehrávce pustila soupeře na dostřel. Tříbodové vítězství nakonec pečetil Vojtěch brankou do prázdné klece.

FATPIPE Traverza Mukařov B x FBC Kutná Hora B 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)
Branky Kutné Hory: 4. Baťa (Štípek), 10. Pospíšil (Pešl), 20. Pospíšil (Staňo), 26. Štípek z tr.střílení, 28. Štípek (Mašín), 32. Pešl (Katona), 39. Pešl (Zelený). 

Kutné Hoře se opět povedl začátek zápasu, skóre otevřel Baťa. Mukařov v 10. minutě dokázal srovnat, posléze ovšem opět inkasoval, o parádní trefu do šibenice se postaral bek Pospíšil. Ten ve druhé části přidal svou druhou branku v zápase a poslal Kutnou Horu do dvoubrankového vedení. Ve druhé polovině druhé třetiny přišel čas pro Štípka, který nejprve proměnil trestné střílení a poté šikovně vyzrál na brankáře soupeře. Na začátku třetí části navýšil vedení výborně hrající Pešl, který ke konci utkání přidal ještě jednu trefu. V brance se Kutnohorští mohli opřít o brankáře Jetleba, který zneškodnil nespočet nebezpečných střel soupeře. 

Kutná Hora po skvělém týmovém výkonu slavila dvě vítězství a na své konto si připsala šest bodů.

Sestava Kutné Hory: Hetfleisch, Jetleb - Pospíšil, Katona, Novotný, Šesták, Štípek, Baťa, Mašín, Spurný, Vojtěch, Staňo, Bochníček J., Pešl, Zelený.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni