Aktuality

Na úvod

Dorostenci si doma připsali první výhru v sezóně

Dorostenci na domácím hřišti před početným publikem sice prohráli první zápas, ale ve druhém si připsali první bodový zisk v nové sezóně.

Více

Technology Florbal MB white x FBC Kutná Hora 5:4 (1:1, 2:3, 2:0)
Branky K. Hory: 1. Vnuk, 17. Klouček (Vnuk), 22. Kodaj, 25. vlastní branka MB.

Utkání Kutné Hory s Mladou Boleslaví nabídlo zajímavou podívanou, hrálo se po většinu utkání ve vysokém tempu, hra se přelévala ze strany na stranu, stejně jako výsledek. Kutná Hora vedla už po 44 vteřinách hry. Poté se rozsypal pytel s vyloučeními, ovšem žádné z nich ani jedno družstvo nedokázalo potrestat. Mladá Boleslav ale přece jenom před koncem první části dokázala vyrovnat.  Druhé dějství bylo bohatší na góly. Kutnohorští vstřelili o jednu branku více a do třetí třetiny vstupovali s jednobrankovým náskokem. Už po sedmi vteřinách hry bylo v závěrečné třetině ale srovnáno. Rozhodující branku vstřelila Mladá Boleslav ve 37. minutě. Závěrečné pokusy o vyrovnání nebyly úspěšné.

FBC Kutná Hora x Floorball Club Falcon 4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
Branky K. Hory: 3. Vavřina z trestného střílení, 7. Danda (Svoboda), 40. Pavlas (Němec), 45. Svoboda.

Kutná Hora vstoupila do utkání dobře, Vavřina proměnil trestné střílení. Posléze ale bylo srovnáno a o chvíli později šel Falcon dokonce do vedení. Z vedoucí branky se Falcon neradoval dlouho, uběhlo pár vteřin a vyrovnávající branku obstaral po přihrávce Svobody Danda. Druhá třetina nabídla pouze dvě vyloučení, po jedné na obou stranách, bez patřičného efektu. Využitá přesilová hra přišla na řadu ve třetím dějství, o tu se postaral Falcon. Za Kutnou Horu vyrovnal v polovině třetí části Pavlas, kterému míček naservíroval Němec. Vyrovnané utkání, o tom, že tři body zůstanou doma rozhodl necelou půl minutu před závěrečnou sirénou Svoboda. Falcon v závěru už vyrovnat nestihl a Kutnohorští si tak připsali první výhru v sezóně.

Sestava Kutné Hory: Kareš, Franc - Kodaj, Pavlas, Němec, Martin, Danda, Svoboda, Smitka, Bartůněk, Vnuk, Holub, Beil, Klouček, Měšťánek, Vavřina, Malina (druhý zápas).

Další ligové kolo: 13. října 2018 - hala TJ Radlice, Praha

TABULKA - odkaz.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni