Aktuality

Na úvod

Dorostenky jsou aktuálně druhé

Dorostenky zažívají výborný vstup do nové sezóny, po čtyřech odehraných zápasech okupují druhou příčku 2. ligy. Na svém kontě mají 9 bodů, stejně jako lídr Ivanti Tigers Jižní Město B, ovšem díky horšímu skóre jsou druhé.

Obrazem

Více

FBC Kutná Hora x TJ Sokol Královské Vinohrady 5:4 (1:0, 2:3, 2:1)
Branky K. Hory: 9. Trpišovská, 13. Moravcová (Málková), 18. Blahníková (Trpišovská), 28. Trpišovská (Forštová), 30. Voldřichová.

Kutná Hora si vypracovala dvoubrankový náskok, o který ale během tří minut uprostřed druhé části přišla. Vinohrady třemi brankami otočily vývoj utkání ve svůj prospěch. Z jednobrankového vedení se ale neradovaly dlouho, o 42 vteřin později si vyrovnávající branku připravila Blahníková. Necelé tři minuty před koncem šly Vinohrady opět do vedení, ale odpověď přišla záhy. Na 4:4 vyrovnávala produktivní Trpišovská. O vítězství Kutné Hory rozhodla branka Voldřichové deset vteřin před závěrečnou sirénou! 

FBC Pitbulls Kolín:Pitbullačky x FBC Kutná Hora 8:6 (1:3, 4:3, 3:0)
Branky K. Hory: 2. Trpišovská (Blahníková), 3. Trpišovská (Procházková), 10. Trpišovská, 14. Procházková (Němcová), 16. Procházková, 16. Blahníková.

Kutná Hora sehrála s Kolínem divoký zápas. Přestřelku ve které se ve vedení pravidelně střídaly oba týmy. Hattrick zaznamenala Trpišovská, které se toto ligové kolo povedlo. O dva góly více nakonec vstřelily hráčky Kolína, které si připsaly první vítězství v sezóně. 

Sestava Kutné Hory: Matoušková - Voldřichová, Málková, Blahníková, Jelínková, Němcová, Procházková, Forštová, Mazánková, Trpišovská, Moravcová.

Komentář trenéra Kutné Hory - Martin Němec: Holky opět předvedly bojovný výkon, zápasy se hrály ve vysokém nasazení. Bohužel nás sráží spousta individuálních chyb, na kterých budeme muset do příště zapracovat. Z toho pramení laciné góly, za které pykáme. První zápas jsme rozhodli deset vteřin před koncem hrací doby. Holky si zaslouží pochvalu za předvedený, bojovný výkon. Druhý zápas, dostihy, vyhrál ten tým, který vstřelil více branek, a to byl Kolín. I když jsme v zápase diktovali tempo hry, doplatili jsme na nedisciplinovanost.

Další ligové kolo: 21. října 2018 - SH BIOS Kladno

TABULKA: odkaz

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni