Aktuality

Na úvod

Áčko z víkendu tříbodové

I přes různé patálie si v sobotu mužské áčko poradilo s béčkem Bohemians. Na lídra soutěže z Vinohrad v neděli ale nestačilo.

Více

FbŠ Bohemians B x FBC Kutná Hora 2:9 (1:4, 1:4, 0:1)
Branky KH: 2. Chalupa (Štípek), 3. Štifter (Dus), 9. Štípek (Rejna), 12. Štípek (Chalupa), 22. Rejna (Štípek), 23. Rejna (Chalupa), 31. Štípek (Chalupa), 35. Štifter (Dus), 49. Bochníček Š. (Rejna).

Vyloučení: 1/3, využití: 1/0, střely na branku: 28:36.
Sestava: Bochníček B. (Dlouhý) - Reithar, Bochníček Š. - Listík, Zelený - Chalupa, Rejna, Štípek - Dus, Štifter, Vokřál - Schwarz, Tvrdík

Mužské áčko Kutné Hory odčinilo předchozí prohru na půdě posledního celku tabulky a z pražského Chodova si odvezlo plný počet bodů za vysokou výhru 9:2 nad béčkem Bohemians. Áčko hrálo jako z partesu a jejich výkon dle slov lodivoda Třískaly snesl parametry divizního florbalu. Významné mety dosáhl útočník Jan Štípek (dnes 3+2) , který se přehoupl přes hranici 700 nasbíraných kanadských bodů. Čtyřmi body se na vítězství podíleli i forvardi Rejna a Chalupa, brankář Bochníček si připsal 25 úspěšných zákroků a jeho kolega Dlouhý vychytal trestné střílení soupeře.

TJ Sokol Královské Vinohrady B x FBC Kutná Hora 9:4 (4:1, 1:1, 4:2)
Branky K. Hory: 2. Rejna (Štípek), 23. Dus (Štifter), 47. Dus (Bochníček Š.), 59. Štifter (Dus)

Vyloučení: 2/1, bez využití, střely na branku: 34:24
Sestava: Dlouhý (Bochníček B.) - Reithar, Bochníček Š., Listík, Zelený, Tvrdík, Schwarz, Štípek, Rejna, Dus, Štifter, Vokřál

"V tomto kole jsme sice prohráli, ale výsledek neodpovídá hře. Kromě první třetiny jsme byli lepším týmem, ovšem jsme se nevyvarovali chyb, které soupeř potrestal," hodnotil utkání trenér Jan Třískala.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni