Kategorie

Muži A

MUŽI mají v oddíle bohatou historii. Z nejnižší soutěže se vyšplhali až do čtvrté nejvyšší české soutěže. Tým tvoří parta mladých hráčů, která má společný cíl.Hlavním cílem je do pěti let (do r. 2020) hrát Národní ligu ve vlastní nové hale. Muži A hrají Divizi (celostátní soutěž) a Národní liga je o soutěž výše. Poté je už jenom 1. liga a Superliga.

Junioři

Pro hráče je to poslední krok před vstupem do mužských soutěží, kam sesnaží oddíl zapojovat mladé naděje již v tomto věku.

Dorostenci

V této kategorii se většinou formuje další cesta florbalového života každého hráče. Zde již trenéři začínají klást důraz na postupné zažívání kombinačních zvyklostí a vzorců. Hráči si zde vyzkouší také poprvé hru do tabulky.

Starší žáci

Poslední kategorie, kde se hraje košovým způsobem. Florbalisté prožívají přerod z dětského do dorosteneckého stádia. Již zde se dají rozpoznat počínající talenti.

Mladší žáci

O stupínek výš nad elévy jsou mladší žáci. Hráči zde postupně získávají jistotu vedení míčku na florbalce a zažívají si komplexní rozhled po hřišti.

Elévové

Parta kluků a holek, kterým nedělá problém se florbalově zlepšovat. Díky velkému zápalu pro hru výkonnostně stoupají mezi stejně starou konkurencí. Jako správní orli každým zápasem ukazují čím dál tím víc svoji dravost.

Elévové

Nejmladší členové oddílu, kteří dělají první florbalové krůčky.

Juniorky

Že je florbal kolektivní hra dokazuje naše družstvo juniorek, které navenek vystupuje jako výborná parta holek nejen ve florbalovém, ale i osobním životě. Mají v sobě veliký herní potenciál. Holky fungují jako skvělý tým, kde bojuje jedna za druhou nehledě na jejich individuální schopnosti. Dravost a nezbytná dávka sebevědomí jim nechybí.

Dorostenky

Tým dorostenek je složen převážně z hráček, které se s florbalem teprve seznamují nebo navazují na předchozí aktivitu v tomto sportu. Trenéři nekladou takový důraz na celkové výsledky, ale na radost ze hry.

Starší žákyně

Starší žákyně se poprvé sešly v září 2014. Na začátku začínaly ve větším počtu, než dnes - některé dívky odešly, ale dost jich zůstalo a přidaly se k nim i nové tváře. Vyzkoušely si i ligové zápasy a společně sbírají zkušenosti a stále se zlepšují každým tréninkem a zápasem. Nejmladší dívky tvoří tým, kde se navzájem psychicky podporují, táhnou za jeden provaz, snaží si vyjít vstříc a hlavně mezi sebe rády přijímají další nové hráčky, které by s nimi chtěly hrát a společně se zlepšovat!

Muži B

Mužský B-tým je složen nejenom z mladých hráčů, kteří získávají zkušenosti v mužském florbale, ale také ze zkušených borců. Muži B hrají druhou nejvyšší regionální ligu a jsou úzce spjati s A-týmem.

Muži C

Céčko hraje soutěž hned pod B-týmem. Družstvo tvoří převážně hráči, kteří byli u zrodu florbalu vKutné Hoře. Své bohaté zkušenosti předávají mladším hráčům jak zmužských družstev, tak zjuniorů, kterými se vsoutěžních zápasech doplňují.

Ženy

Že je florbal kolektivní hra dokazuje naše družstvo žen, které navenek vystupuje jako výborná parta holek nejen ve florbalovém, ale i osobním životě. Mají v sobě veliký herní potenciál. Holky fungují jako skvělý tým, kde bojuje jedna za druhou nehledě na jejich individuální schopnosti. Dravost a nezbytná dávka sebevědomí jim nechybí.

Elévové

Parta kluků a holek, kterým nedělá problém se florbalově zlepšovat. Díky velkému zápalu pro hru výkonnostně stoupají mezi stejně starou konkurencí. Jako správní orli každým zápasem ukazují čím dál tím víc svoji dravost.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni