Aktuality

26. 6. 2019

Začala letní příprava

Ženy, dorostenky a žákyně společně zahájily letní přípravu na novou sezónu. První fyzicky náročný trénink, po kterém následovaly druhý den vstupní testy, proběhl v areálu atletického stadionu Olympia. Příprava bude do srpna probíhat čtyřikrát týdně, poté se děvčata přesunou do haly.Dorostenky a žákyně čeká ještě na přelomu června a července soustředění. Ještě před startem přípravy sehrály ženy a dorostenky přátelská utkání s Chomutovem. Před začátkem sezóny sehrají všechna družstva několik utkání, ženy se například představí na turnaji Orel Cup ve Rtyni v Podkrkonošía Vysočina Cup v Havlíčkově Brodě. Generálka na novou sezónu proběhne na konci srpna, kdy ženy budou bojovat v prvním kole poháru.

1. 6. 2019

Důležité informace: Stanovisko

Stanovisko našeho oddílu k plánovanému hlasování o působení GBA v Kutné Hoře.

16. 5. 2019

Dorostenky se zúčastnily turnaje v České Lípě

Ve dnech 11.5 - 12.5.2019 se klub FBC Kutná Hora prvně představil na prestižním mládežnickém turnaji v České Lípě v kategorii starších dívek.

7. 5. 2019

Dorostenky prohrály v posledním zápase sezóny

Dorostenky FBC Kutná Hora měly na programu v sobotu 4. května poslední zápas sezóny, ke kterému odcestovaly do Týnce nad Labem.

6. 5. 2019

Mladší žáci Černí se smolně rozloučili s mistrovskou sezónou

Kluci si o víkendu vybrali notnou dávku smůly. Ani vjednom zápase nebyli horším týmem, dokázali přehrávat jak Sparťany, tak hlavně soupeře zČelákovic, kterému tak doslova na zlatém podnose darovali vítězství. Nutno ale říct, že do nepříznivého osudu utkání zasáhli nezkušení rozhodčí, kteří soupeři uznali zcela neuznatelnou branku. Výsledkem byla remíza a prohra o gól vzákladní skupině a poté i porážka na nájezdy vzápase o udržení. Navíc v samostatnýchnájezdech naši dva kluci trefili smolně stejnou tyč!

6. 5. 2019

Mladší žáci - Rudí zakončili sezónu rozpačitě

Poslední soutěžní turnaj nezastihl mladší žáky - Rudé v dobré formě.

6. 5. 2019

Přípravka zakončila úspěšnou sezónu s velkou parádou!

Přípravka tuto sobotu odehrála poslední turnaj letošní sezóny. Naděje kutnohorského florbalu turnaj vyhrály a zaslouženě se vrátily do prvního výkonnostního koše, kam bezesporu patří.

4. 5. 2019

Kutná Hora bude hostit play off florbalu vozíčkářů!

Sportovní hala Klimeška se stane ve dnech 9. - 11. května dějištěm historicky prvního PLAY OFF florbalu vozíčkářů, jednoho z nejrozšířenějších kolektivních sportů pro handicapované v České republice.

1. 5. 2019

Orlové vybojovali na závěr sezóny bronz

Orlové v neděli uzavřeli letošní sezonou na turnaji v Mladé Boleslavi, který pořádal místní Technology Florbal. Kluci se v průběhu soutěže dokázali probojovat do prvního výkonnostního koše, ve kterém už odehráli několik předešlých turnajů. Na tom posledním, který byl pro většinu z nich rozlučkou v kategorii elévů, předvedli výborné výkony a dokázali, že právem patří mezi top týmy celé soutěže. Po dvou vítězných zápasech si z turnaje odvezli bronzové medaile.

1. 5. 2019

Orlíci zakončili sezónu turnajovým triumfem

Na závěrečná klání vsezóně jsme se vypravili do sportovní haly pražských vysokoškoláků z VŠE. Na turnaj jsme vyrazili vširokém kádru 13 hráčů odhodlaných užít si posledních 60 minut letošní sezóny.

30. 4. 2019

Ženy: Tři body z domácího hřiště

Tým žen FBC Kutná Hora sehrál poslední dvě mistrovská utkání sezony: V rámci 25. a 26. kola druhé ligy nastoupili v neděli na Klimešce nejprve proti FBŠ Slavia Plzeň B, ve druhém střetnutí ho čekal TJ Sokol Královské Vinohrady B.

22. 4. 2019

Otevíráme novou kategorii. Pořádáme NÁBOR do MINIPŘÍPRAVKY

Florbalový oddíl FBC Kutná Hora otevře od nové sezóny další kategorii - MINIPŘÍPRAVKU.

21. 4. 2019

Oblékněte se do klubových barev!

Spustili jsme novýFANSHOP, kde najdete nejenom klubové oblečení, ale také fanouškovské předměty. Před nedávnem jsme přidali jednu novinku.

15. 4. 2019

Dorostenky přehrály obě pražská "S"

Dorostenky dokázaly navázat na parádní výkon z minulého kole a v Praze porazily obě pražská "S".

10. 4. 2019

Orlíci vyhráli turnaj v Benešově

Orlíci v neděli ovládli turnaj v Benešově.

9. 4. 2019

Soustředění VRDY 2019

Pozvánka na soustředění ve Vrdech.

9. 4. 2019

Orlové uhájili i pro poslední turnajové kolo 1. výkonnostní koš

Boleslav, Boleslav, Boleslav, a zase Boleslav! To jsou cíle našich výletů do 1. výkonnostního koše v této sezóně. Ačkoli jsme tentokrát skončili v Boleslavi Staré, na hřišti na nás čekala Boleslav Mladá, a to hned dvakrát.

8. 4. 2019

Ženy si z Plzně odvezly dva body

Ženy sehrály předposlední ligový turnaj této sezóny, k zápasům odcestovaly do daleké Plzně.

8. 4. 2019

Starší žáci urvali v Mladé Boleslavi postup!

Starší žáci tuto sobotu odehráli vMladé Boleslavi předposlední turnaj sezóny. Kvidění byl týmový výkon, který ve výsledku vedl kvýhře ve všech zápasech a postupu do vyššího výkonnostního koše.

7. 4. 2019

Junioři porazili v dramatickém utkání rezervu Bohemians

Junioři měli na předposledním turnaji letošní sezóny odehrát dva zápasy. Nakonec na žádost Mělníka o odložení plánovaného střetnutí sehráli utkání pouze s rezervou Bohemians.

4. 4. 2019

Orlové bojovali v prvním výkonnostním koši

Další turnaj odehráli Orlové – elévové v prvním výkonnostním koši ve sportovní hale v Mladé Boleslavi. Na základě našich dobrých výsledků a předvedené hře z předchozích turnajů nás naši soupeři nepodcenili a náležitě se na nás připravili.

2. 4. 2019

Mladší žáci Černí mají za sebou předposlední turnaj sezóny

Mladší žáci - Černí sehráli předposlední turnaj tohoto ročníku na ZŠ Edvarda Beneše vPraze Čakovicích.

1. 4. 2019

Orlíčci skončili těsně pod stupni

Přípravka - Orlíčci - odehrála další soutěžní turnaj.

1. 4. 2019

Kvalitní výkon dorostenek a šest bodů na kontě

Do obou zápasů jsme šly s odhodláním vyhrát a přivést domů 6 bodů.

1. 4. 2019

Mladší žáci - Rudí udrželi výkonnostní koš

Až vdalekém Berouně sehráli další soutěžní turnaj mladší žáci - Rudí.

27. 3. 2019

Orlíci si odvážejí z pražského turnaje cenné vítězství

V neděli 24.3. nás čekalo první jarní florbalové klání. Přestože jsme v předešlém turnaji v 5. výkonnostním koši podlehli soupeři až ve finále, čekal nás nyní po technickém sestupu turnaj v koši šestém.

25. 3. 2019

Ženy nastřílely 18 branek a berou šest bodů

Důležité zápasy měly na programu ženy, k zápasům s beznadějně posledními Kobylisy a s Novým Strašecím zamířily na hřiště pražské sportovní haly Ruzyně.

19. 3. 2019

Mladší žáci Černí se zabydleli ve druhém výkonnostním koši

Do turnaje jsme si stanovili dva základní cíle. Prvním bylo udržení se ve výkonnostním koši, kde startují již top týmy celé soutěže. Druhým cílem pak předvedení kompaktního výkonu stýmovým pojetím proti kvalitním protivníkům. Nakonec jsme odjížděli spadesátiprocentní úspěšností. Ve výkonnostním koši jsme zůstali, ale krom velké bojovnosti nepředvedli bohužel nic zvláštního.

17. 3. 2019

Mužské béčko je v tabulce sedmé

Mužské béčko florbalového oddílu FBC Kutná Hora odehrálo v novém roce 8 zápasů. Po skvělém vstupu do sezóny, kdy béčko bodovalo v šesti ze sedmi úvodních utkání přišel menší herní útlum a pár nevydařených zápasů. Přesto z posledních tří ligových turnajů dokázalo přivézt minimálně tři body. Aktuální postavení béčka v našlapané tabulce není vůbec špatné - 7. místo s 27 body. Do konce sezóny má béčko na programu ještě čtyři zápasy, ty nejbližší odehraje 30. března na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška.

17. 3. 2019

Dorostenci odehráli poslední dva zápasy sezóny

Dorostenci FBC Kutná Hora odehráli poslední dva soutěžní zápasy v této sezóně. Na programu je sice ještě jedno kolo, ale v něm si Kutnohorští splní povinné volno a na své konečné umístění si tak musí ještě počkat.

Partner kh
Partner khnet
Partner vhs
Kphn
Logo
Logo nove barevne
Logo zakladni